Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAMJET E MVP TË KUPËS

Drilon Hajrizi dhe paraqitja e tij në finale të Kupës

Fotot: FBK

Drilon Hajrizi dhe paraqitja e tij në finale të Kupës


15 February, 2022 @14:02

Lojtari më i mirë i finales së Kupës së Kosovës, Drilon Hajrizi, që edhe u shpallë MVP nga FBK pas ndeshjes, ka dhënë gjithçka nga vetja në përballjen e së dielës, për t’ia rikthyer trofeun ekipit të tij Trepça pas 10 vitesh.

Në ndërkohë, FBK ka përgatitur edhe video nga paraqitja e tij në ndeshjen finale, ku ai ka pasur statistika tepër të mira.

Paraqitja e Drilonit, mëposhtë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga