Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHTOHEN MESFUSHORËT

Dy përforcime shtesë te Ferizaji

Dy përforcime shtesë te Ferizaji


16 January, 2023 @16:19

Ferizaji sot ka zyrtarizuar edhe dy përforcime shtesë në skuadër, derisa ka bërë të ditur se ka siguruar shërbimet e dy mesfushorëve të rinj, Albin Krasniqi dhe Drilon Islami.

Dyshja ka nënshkruar për 18-muaj me Ferizajin, ndërsa Krasniqi është mesfushor ofanziv e Islami defanziv. Të dy, kanë ardhur nga Drita te Ferizaji, ndërsa klubi ferizajas ka falenderuar Dritën për lirimin e lojtarëve në fjalë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga