Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EKSKLUZIVE

E.J. Boyce, amerikani i dytë te Trepça

E.J. Boyce, amerikani i dytë te Trepça


22 August, 2019 @17:41

Pas Collin Kennedy, Trepça ka nënshkruar marrëveshje me amerikanin e dytë, E.J. Boyce.

a

E.J. Boyce është i gjatë 188 cm dhe luan në pozitat 1 dhe 2.

Amerikani Boyce, në një bisedë ekskluzive me TopSportin ka thënë se me padurim pret që të punoj me Trepçën.

Jam shumë mirënjohës për mundësinë që do të luaj me Trepçën, jam shumë i emocionuar dhe me padurim pres që të punoj me skuadrën.” ka thënë Boyce për TopSportin.

Ky do të jetë përforcimi i dytë i Trepçës për këtë stinor.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga