Të gjitha lajmet

EUROBASKET QUALIFICATIONS

Edon Maxhuni me pikë dyshifrore, Finlanda mposhtë Gjeorgjinë

Edon Maxhuni me pikë dyshifrore, Finlanda mposhtë Gjeorgjinë


21 February, 2021 @19:46

Pas paraqitjes shumë të mirë në ndeshjen ndaj Zvicrës, Edon Maxhuni te përfaqësuesja e Finlandës edhe sonte zhvilloi një paraqitje mjaft të mirë në ndeshjen ndaj Gjeorgjisë.

Maxhuni ishte në pesëshen startuese të Finlandës, ndërkohë që takimin e mbylli me 11 pikë e 3 asistime.

Në fund, Finlanda e mposhti Gjeorgjinë me rezultat 70-78, për ta mbyllur kështu grupin kualifikues me fitore, edhe pse pjesëmarrja në EuroBasketin e vitit 2022 ishte siguruar që në ndeshjen e kaluar ndaj Zvicrës.


SHQIPËRIA - BJELLORUSIA

Shqipëria e përfundon me humbje parakualifikimet e Kupës së Botës

International

Shqipëria e përfundon me humbje parakualifikimet e Kupës së Botës

20/02/21 @ 19:34

Ç1: KOSOVA-SLLOVAKIA

Në epërsi pas çerekut të parë

Përfaqësuesja/International

Në epërsi pas çerekut të parë

20/02/21 @ 19:19

SHQIPËRIA - BJELLORUSIA

Bjellorusia thellon epërsinë në çerekun e tretë

International

Bjellorusia thellon epërsinë në çerekun e tretë

20/02/21 @ 19:08

STARTERS

Kosova-Sllovakia, 5-shet startuese

Përfaqësuesja/International/Liga tjera

Kosova-Sllovakia, 5-shet startuese

20/02/21 @ 19:01

REFERËT

Greku, rusi dhe turku ndajnë drejtësinë në Kosova-Sllovakia

Përfaqësuesja/International

Greku, rusi dhe turku ndajnë drejtësinë në Kosova-Sllovakia

20/02/21 @ 18:56

SHKODËR

Arrijnë 2 përforcimet te Vllaznia

Liga Unike/International/Liga tjera/Transfere

Arrijnë 2 përforcimet te Vllaznia

20/02/21 @ 18:45

SHQIPËRIA - BJELLORUSIA

Bjellorusia më e mirë se Shqipëria në pjesën e parë

International

Bjellorusia më e mirë se Shqipëria në pjesën e parë

20/02/21 @ 18:36

HAJDE KOSOVË!

Tashmë gjithçka u hap, Kosovë fito dhe shko

Përfaqësuesja/International

Tashmë gjithçka u hap, Kosovë fito dhe shko

20/02/21 @ 18:25

SHQIPËRIA - BJELLORUSIA

Rezultat i ngushtë në çerekun e parë mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë

International

Rezultat i ngushtë në çerekun e parë mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë

20/02/21 @ 18:23

LIVESTREAM

Shqipëria - Bjellorusia, transmetim i drejtpërdrejtë

International

Shqipëria - Bjellorusia, transmetim i drejtpërdrejtë

20/02/21 @ 18:15


Të gjitha lajmet nga International