Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PEJA - YLLI

Epërsi 10 pikëshe e Pejës në çerek të parë

Epërsi 10 pikëshe e Pejës në çerek të parë


11 May, 2021 @20:39

Peja e ka mbyllur me epërsi 10 pikëshe çerekun e parë të ndeshjes përballë Golden Eagle Yllit.

Verdhezinjtë janë duke avancuar me rezultat 24-14.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga