Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FENERBAHÇE

Fenerbahce transferon Devin Bookerin

Fenerbahce transferon Devin Bookerin


16 June, 2021 @12:37

Fenerbahçe ka filluar përgatitjet për sezonin e ri.

Para pak çastesh, Feneri e zyrtarizoi qendrën amerikane, Devin Booker.

Booker ka nënshkruar kontrat dy vjeçare me skuadrën nga Stambolli.

Devin Booker së fundi ishte pjesë e Khimkit dhe ishte njëri ndër më të mirët e skuadrës ruse.


 
Të gjitha lajmet nga Euroleague