Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SEZONI I RI

Fillon Liga Unike e Femrave

Fillon Liga Unike e Femrave


Teksti: FBK

7 November, 2022 @16:28

Në mesjavë do të zhvillohet xhiroja e parë e Ligës Unike e Femrave, që shënon njëherësh edhe fillimin e edicionit në këtë garë.

Edhe në këtë edicion do të garojnë tri skuadrat më të mira nga Kosova dhe Shqipëria, ku zhvillohen gjithsej dhjetë xhiro, ndërsa më pas katër skuadrat më të mira do të luajnë në “Play-off” për titullin e kampionit.

Liga Unike e Femrave - Java 1

E martë
17:00 Flamurtari - Bashkimi
19:00 Tirana - Prishtina

E mërkurë
17:00 Penza - Partizani.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike