Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Finalja e Ligës Unike, Highlights: Ylli - Peja

Foto: LigaUnike/fb

Finalja e Ligës Unike, Highlights: Ylli - Peja


23 April, 2022 @0:38

Të dielën mbrëma Peja festoi trofeun e parë të arritur pas më shumë se dy vitesh, ndërsa ngriti atë të Ligës Unike - të parën në histori të klubit për garën e re që posa ka parë të përfunduar edicionin e dytë.

Peja është kampione e Ligës Unike 2021/22 duke e rrëzuar nga froni në finale mbrojtësin e titullit, Ylli.

Momentet e finales:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike