Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Finalja: Flamurtari-Bashkimi, 5-shet e para

Finalja: Flamurtari-Bashkimi, 5-shet e para


27 October, 2022 @19:01

Pas pak fillon finalja e Superkupës Mbarëkombëtare në kuadër të Ligës Unike të femrave, ndërsa Flamurtari e Bashkimi po kërkojnë trofeun.

Për këtë ndeshje, trajnerët e skuadrave përkatëse kanë vendosur që të nisin me këto pesëshe:

FLAMURTARI: Analysse Benally, Tea Memushi, Sophia Jacobsson, Liliane Ikete, Samra Omerbasic. Trajner: E. Hasanaj.

BASHKIMI: Taliyah Hopkins, Aulona Muhadri, Arbnore Përquku, Aleksandra Begenisic, Ellyn Stoll. Trajner: V. Kovac.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike