Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

INTERNATIONAL

Fitore e rëndësishme nga skuadra e trajnerit Furkan Saglik

Fitore e rëndësishme nga skuadra e trajnerit Furkan Saglik


24 December, 2021 @17:56

Skuadra e ish-trajnerit të KBF Bashkimit dhe të Kosovës U20, Furkan Saglik, ka regjistruar një fitore me vlerë të madhe.

Skuadra e Yalovas e mposhti si mysafire Uludag Basket me rezultat 71-80.

Yalova aktualisht gjendet npozitën e pestë me 8 fitore e 6 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga International