Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRIZRENI - PRISHTINA

Gjithçka e hapur për çerekun e fundit

Gjithçka e hapur për çerekun e fundit


4 May, 2022 @21:50

Rezultati i ngushtë pas 30 minutave lojë në ndeshjen Prizreni - Prishtina.

Prizreni po kryesin me dy pikë epërsi 59-57 dhe gjithçka do të jetë e hapur për çerekun e fundit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga