Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHIKO NDESHJEN DIREKT

LIVE: Leiden - Trepça

LIVE: Leiden - Trepça


15 November, 2023 @14:55

Ndeshja Leiden - Trepça, nis në ora 20:00.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga