Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Bashkimi-Istogu

Highlights: Bashkimi-Istogu


26 November, 2023 @12:49

Bashkimi në përballjen e dytë ndaj Istogut nuk la vend për befasi. Kujtojmë, Istogu fitoren e vetme kampionale e kishte marrë ndaj Bashkimit duke i befasuar në ciklin e parë të dueleve të Superligës. Mirëpo, kësaj radhe ekipi i Edin Kërveshit, nuk la vend për befasi, duke fituar ndeshjen me rezultat të thellë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga