Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Trepça-Peja

Highlights: Trepça-Peja


26 November, 2023 @12:53

Trepça i ka shkaktuar humbjen më të thellë Pejës këtë stinor në Superligë, ndërsa me fitore ka marrë pozitën e lideres në renditjen tabelare. Përforcimi i fundit i mitrovicasve Darnell Edge ka shkëlqyer përsëri, duke shënuar 29 pikë në fitore ndaj Pejës, që kishte mungesa të rëndësishme në skuadër.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga