Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Bashkimi - Peja

Highlights: Bashkimi - Peja


1 May, 2022 @18:43

Peja ka shkuar ekspres në gjysmëfinale të PlayOffit duke u treguar më e mirë se Bashkimi në dy ndeshjet e para të cerekfinales, për të fituar 2-0 serinë dhe për të dalë në gjysmëfinale të PlayOffit.

PLAYOFF SKEMA

E në anën tjetër, momentet më të mira të ndeshjes, në video.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga