Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: KBF Prishtina - KBF Penza

Foto: KBFPrishtina/fb

Highlights: KBF Prishtina - KBF Penza


19 April, 2022 @0:47

Liderja e stinorit të rregullt, KBF Prishtina, nuk është dorëzuar ende. Përkundër se humbja do të mund tu kushtonte me titull të humbur, ato kanë arritur të këndellen dhe në ndeshjen e tretë të serisë kanë mposhtur Penzën, për të bërë serinë 2-1 në të mirë të pejaneve.

Kampione bëhet skuadra që arrin tre fitore së pari.

Momentet nga ndeshja e tretë e serisë finale:

Intervistat pas ndeshjes:

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave