Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja KBF Bashkimi - KBF Penza

Foto: FBK

Highlights nga ndeshja KBF Bashkimi - KBF Penza


29 April, 2021 @23:05

KBF Penza e mposhti KBF Bashkimin, në ndeshjen e pestë finale të Ligës së Femrave dhe u shpall kampione e Kosovës.

trophy

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.

penza

grabvcevic

grabvcevic

cooper

grabvcevic


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave