Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Prizreni-16 - Trepça

FOTO / FBK

Highlights nga ndeshja Prizreni-16 - Trepça


6 September, 2021 @0:04

Prizreni e fitoi Superkupën e Kosovës, duke e mposhtur Trepçën në finale.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës