Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prishtina-Bashkimi

Highlights: Prishtina-Bashkimi


27 January, 2024 @23:47

Prishtina arriti fitoren e tretë me radhë në kampionat, duke e mposhtur Bashkimin në sekondat e fundit. Sulmi i fundit i Bashkimit u kontestua në opinion, por referët nuk reaguan! Vlerërsoni vetë duke shikuar momentet e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga