Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prishtina - Trepça

Highlights: Prishtina - Trepça


9 December, 2021 @23:20

Prishtina ka arritur fitore domethënëse sonte ndaj Trepçës në derbi, ku ekipi i drejtuar nga Ante Nazor me lojën e treguar në çerek të parë dhe të tretë ka siguruar përmirësimin e bilansit të përgjithshëm në Superligë, me 7 fitore e 6 humbje pas kësaj ndeshjeje.

Momentet më të mira të ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga