Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OFF | GAME 1

Highlights: Prizreni’16 - Prishtina

Foto: KBPrizreni/fb

Highlights: Prizreni’16 - Prishtina


29 April, 2022 @23:46

Prizreni’16 i drejtuar nga Arbnor Rifati ka marrë fitore në përballjen e parë të cerekfinales së PlayOffit ndaj Prishtinës, duke shfrytëzuar kështu epërsinë e terrenit vendas.

PLAYOFF SKEMA

Seria tashmë me 1-0 bartet në Prishtinë, ku zhvillohet ndeshja e dytë të dielën me fillim prej orës 17:00, ndërsa momentet më të mira të ndeshjes së parë së serisë i shihni mëposhtë.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga