Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Prizreni’16 - Teuta

Highlights: Prizreni’16 - Teuta


12 December, 2021 @22:17

Prizreni-16 ka shënuar fitore ndaj Teutës në përballjen e zhvilluar në Sezai Surroi, që i përkiste xhiros së gjashtë të Ligës Unike.

Me fitore, ekipi i drejtuar nga Arbnor Rifati, mbetet në garë për kreun e renditjes, duke e bërë bilansin 4-2, ndërsa lideri Ylli ka bilans 5-1.

Momentet e ndeshjes, mëposhtë:


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike