Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Prizreni’16 - Ylli

Highlights: Prizreni’16 - Ylli


24 March, 2022 @20:42

Ylli ka shënuar fitore për ta afruar edhe më shumë sigurimin e vendit të parë në stinorin e rregullt në Superligë, derisa ka mposhtur Prizrenin’16 për t’i larguar ata nga mundësia për të arritur gjysmëfinalen e PlayOffit direkt.

Ndeshja është zhvilluar në kuadër të Ligës Unike, ku të dyja skuadrat kanë pasur vendet e garantuara dhe më me rëndësi ka qenë për ta renditja dhe bilanci në Superliga.

Momentet e ndeshjes:

TABELA AKTUALE E SUPERLIGËS


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike