Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Rahoveci-Prizreni

Highlights: Rahoveci-Prizreni


22 January, 2023 @15:24

Basketbollistët e Rahovecit në fund kanë qenë të pafuqishëm për të bërë dallimin në ndeshjen ndaj Prizrenit, ku këta të fundit iu kthyen fitores pas shtatë humbjesh radhazi në Superligë.

Derisa Rahoveci është në gjendje tashmë tejet të rrezikuar për rënie, basketbollistët e Edin Kërveshit pritet të marrin hov pas këtij dueli.

Raporti i ndeshjes dhe Tabela aktuale

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga