Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Highlights: Vëllaznimi-Ylli

Highlights: Vëllaznimi-Ylli


18 March, 2023 @23:23

Ylli është rikthyer sonte në krye të tabelës së Superligës me fitore ndaj Vëllaznimit që është në vijë të hollë të renditjes mes PlayOffit dhe PlayOutit. Ekipi suharekas edhe pse jo lehtë, ka arritur të mbyllë duelin me fitore.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga