Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Ylli - Prishtina

Highlights: Ylli - Prishtina


11 May, 2022 @23:43

Ylli e mposhti Prishtinën me rezultat 79-70 dhe kaloi 2-0 në epërsi në serinë gjysmëfinale të Play Offit.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga