Të gjitha lajmet

SHQIPËRI

Hysenagolli, Gorea, Hamati - mbesin te Teuta

Hysenagolli, Gorea, Hamati - mbesin te Teuta

3 September, 2019 @19:36

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Facebookut, klubi i Teutës ka bërë të ditur vazhdimin e kontratave me 3 prej lojtarëve kryesorë.

Endrit Hyseangolli, Julian Hamati dhe Kristi Gorea do të vazhdojnë të jenë pjesë e klubit durrsak të paktën edhe për një sezon.

Përveç tyre, Teuta ditë më parë shtoi në skuadër malazezin Filip Bakic (pozitat 1/2) dhe dy amerikanët Michael McDevitt (pozitat 4/5) dhe Mitchell Pelissier (pozitat 1/2), duke shfaqur seriozitet të dukshëm në prag të sezonit të ri.

EKIPI NGA MALI I ZI KONFIRMOHET

Pas Vllaznisë e Rahovecit, një ekip malazias në BIBL

29 August, 2019 @13:14

Faqja zyrtare e ligës ballkanike pas zyrtarizimit të pjesëmarrjes së Vllaznisë së Shkodrës dhe Rahovecit në stinorin 2019/20, ka bërë…

JURE GUNJINA

Njihuni me përforcimin e ri të Rahovecit

30 July, 2019 @11:07

KB Rahoveci ka bërë përforcimin e parë të huaj për sezonin e ri 2019/20. Ekipi dje ka bërë të ditur…

KB RAHOVECI

Pas EuropeCup, edhe në BIBL

25 July, 2019 @10:34

Një stinor me angazhime trefish më të mëdha se zakonisht po e pret Rahovecin. Edicioni 2019/20 do të jetë…

STINORI I RI

BIBL cakton datën për fillimin e edicionit 2019/20

TOPSPORTI/ Arkiv

22 July, 2019 @13:46

Edicioni 2019/20 i Ligës Ballkanike (BIBL) është përcaktuar të fillojë më datën 15 tetor 2019, ka bërë të ditur menaxhmenti…

SEZONI 2019/20

Ekipe nga 5 shtete të interesuara për BIBL 2019/20

8 July, 2019 @13:40

Pesë shtete janë përmendur nga faqja e ligës ballkanike, të interesuara me ekipet e tyre që të marrin pjesë në…

Të gjitha lajmet nga Balkan League