Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING 5's

Ironi Nahariya - Prishtina, 5-shet e para

Ironi Nahariya - Prishtina, 5-shet e para


15 February, 2022 @18:59

Skuadra izraelite Ironi Nahariya dhe ajo e jona Prishtina ndeshen në duelin që përcakton fituesin e Grupit B në BIBL.

Trajnerët e skuadrave kanë vendosur këto pesëshe startuese për këtë ndeshje.

IRONI NAHARIYA: Chubrevich, Ohayon, Cohen, Thomas, Branch.

PRISHTINA: Brown, Burke, Janjeva, L. Zeqiri, Faye.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League