Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF PRISHTINA

KBF Prishtina përforcohet me Rrahmanin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

KBF Prishtina përforcohet me Rrahmanin


27 August, 2021 @11:54

Pas Arbnore Përqukut, skuadra e femrave të Prishtinës arriti marrëveshje me basketbollistien, Agnesa Rrahmani.

Rrahmani do të jetë pejsë e Prishtinës për stinorin 2021/22.

Agnesa së fundi ishte pjesë e skuadrës së Kastriotit. Ajo është njëra ndër koshashënueset më të mirë në Ligën e Femrave.

Ditë më parë KBF Prishtina ka lëshuar dy basketbollistet e saj Era Shatri e Besjana Martinaj te KBF Bashkimi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave