Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI

Rahoveci zyrtarizon të huajin e fundit

Rahoveci zyrtarizon të huajin e fundit


27 August, 2021 @11:33

Para pak çastesh, skuadra e Rahovecit ka zyrtarizuar përforcimin e fundit të huaj për stinorin 2021/22.

Milik Yarbrough, arriti marrëveshje 1 vjeçare me vreshtarët.

Yarbrough është i gjatë 198 cm. Ai luan në pozitat 3/4. Milik së fundi luajti te skuadra Heffingen në Luksemburg.

Rahoveci në xhiron e parë në Superligë do të takohet me Prizrenin, derisa do të laujë edhe në Superkupë në fillim të shtatorit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga