Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI

Kompletohet edhe Rahoveci, gati për stinorin 2021/22

Kompletohet edhe Rahoveci, gati për stinorin 2021/22


25 August, 2021 @20:33

Skuadra e Rahovecit, përforcimin e fundit e bëri me lojtarin Nick Banyard.

Qendra amerikane është i gjatë 203 cm, dhe ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me vreshtarët.

Bandayr gjatë karrierës së tij luajti në ligën e Portugalisë, Finlandës e Japonisë.

Rahoveci në xhiron e parë në Superligë do të përballet me Prizrenin.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga