Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon vëllezërit Zeqiri

FOTO / Prishtina

Prishtina zyrtarizon vëllezërit Zeqiri


25 August, 2021 @15:31

Sot Prishtina ka zyrtarizuar dy basketbollistët e paralajmëruar më herët.

Lejson dhe Jetmir Zeqiri do të jenë pjesë e Prishtinës për stinorin 2021/22.

Lejsoni së fundi ishte pjesë e klubit MZT Shkupi, derisa ftohet edhe nga përfaqëuesja e Maqesonisë së Veriut, kurse Jetmiri luan në pozitat 2-3 dhe së fundi ishte pjesë e KK Pelister Sport Bitola.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga