Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: KOSOVA - NORVEGJIA

Kosova ngrit epërsinë

Kosova ngrit epërsinë


27 February, 2022 @19:42

Ka përfunduar edhe cereku i dytë i ndeshjes mes Kosovës dhe Norvegjisë, që po luhet në Minatori të Mitrovicës sonte.

Pas çerekut të parë të fituar nga Kosova me rezultat 27-15, në fund të cerekut të dytë rezultati në semafor ka treguar 19-16, ashtu që ekipet të shkojnë në fund në pjesë të parë të ndeshjes me 46-31.

Pas pjesës së parë, më efikasi te Kosova po tregohet Erjon Kastrati me 10 pikë të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja