Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE

LIVE: Prishtina-AEL

LIVE: Prishtina-AEL


8 February, 2024 @17:43

Prishtina sonte pret AEL-in në kuadër të BIBL në “Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve” në kryeqytet. Prishtina ka bilancin 2-1 para kësaj ndeshjeje, ndërsa AEL-i qipriot është me bilanc 4-1, pasi që pardje mposhti Pejën në “Karagaç”. Ndeshjen direkt online nga 20:15 mund ta ndiqni këtu:


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League