Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI

LIVESTREAM: Hapoel Nufar Energy Galil Elion - Sigal Prishtina

LIVESTREAM: Hapoel Nufar Energy Galil Elion - Sigal Prishtina


5 April, 2022 @18:15

Sigal Prishtina aktualisht është duke luajtur me skuadrën Hapoel Nufar Energy Galil Elion në kuadër të Ligës Ballkanike.

Më poshtë mund ta shikoni ndeshjen drejtpërdrejtë.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League