Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIVESTREAM

Kosova - Sllovakia, transmetim i drejtpërdrejtë

Kosova - Sllovakia, transmetim i drejtpërdrejtë


20 February, 2021 @18:13

Kosova sonte do të përballet me Sllovakinë nga ora 19:00.

Përfaqësuesja e Kosovës, duhet ta mposhtë Sllovakinë për t’u kualifikuar tutje.

Më poshtë mund ta ndiqni drejtpërdrejtë ndeshjen Kosova-Sllovakia.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja