Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

20-0!

Ndeshja e pazhvilluar, u regjistrua me rezultat zyrtar

Ndeshja e pazhvilluar, u regjistrua me rezultat zyrtar


15 March, 2023 @11:41

Ndeshja e xhiros së XXXI të Ligës së Parë në basketboll ndërmjet Dukagjinit dhe AS Prishtinës nuk ishte zhvilluar në javën e paraparë, kur u luajtën të gjitha ndeshjet e xhiros.

Ndërsa mbrëmë, me të përfunduar stinori i rregullt dhe pasi që Dukagjini e AS Prishtina u konfirmuan si të rëna nga Liga e Parë, FBK ka regjistruar këtë ndeshje me rezultat 20-0!

TABELA AKTUALE

Kështu, Dukagjini mbyll stinorin në Ligë të Parë, me bilans 8-22 në pozitën e dhjetë, i rënë nga Liga e Parë, ndërsa AS Prishtina me 2-28 në pozitë të 11-të, gjithashtu e rënë nga Liga e Parë.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë