Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: YLLI - RAHOVECI

Ngritet epërsia në Suharekë

Ngritet epërsia në Suharekë


2 March, 2022 @18:06

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Ylli - Rahoveci.

Ylli e ngriti epërsinë në këtë çerek, derisa rezultati është 67-55 për skuadrën suharekase.

Erjon Kastrati me 21 pikë është më i miri te Ylli, kurse te Rahoveci TJ Dunans me 19 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike