Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: KOSOVA - NORVEGJIA

Norvegjezët më të mirë në çerek të tretë, ngushtohet epërsia

Norvegjezët më të mirë në çerek të tretë, ngushtohet epërsia


27 February, 2022 @20:19

Pas një çereku të luftuar shumë, ky i treti ka përfunduar në të mirë të norvegjezëve, 18-25.

Kështu mysafirët kanë ngushtuar rezultatin e përgjithsëm të lojës, 10-minuta para fundit në 8 pikë dallim, 64-56.

Me 15 pikë të shënuara, Erjon Kastrati është më i miri te Kosova deri tash.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja