Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç4: KOSOVA - NORVEGJIA

Norvegjezët s’dorëzohen, ndeshja në vazhdime!

Norvegjezët s’dorëzohen, ndeshja në vazhdime!


27 February, 2022 @20:43

Kosova nuk ka arritur të ruajë epërsinë 10-pikëshe që kishte ndaj norvegjezëve në ndeshje dhe kështu duke e humbur cerekun e fundit të lojës 17-25, për të përfunduar koha e rregullt e ndeshjes, 81-81.

Më efikasi te Kosova për momentin është Dardan Berisha me 21 pikë të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja