Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - BASHKIMI

Peja - Bashkimi, pesëshet startuese

TOPSPORTI / ARKIV

Peja - Bashkimi, pesëshet startuese


4 December, 2022 @16:55

Me fillim nga ora 17:00, Peja dhe Bashkimi takohen në Karagaç.

Skuadrat startojnë kështu:

PEJA: Waldow, Hajdari, Tate, Veseli, Purvis.

BASHKIMI: Lekndreaj, Morina, Jones, Alihodzic, Graf.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga