Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

C1: PEJA - PRIZRENI

Peja me epërsi dyshifrore pas 10-minutave lojë

Peja me epërsi dyshifrore pas 10-minutave lojë


5 December, 2021 @17:23

Ka përfunduar çereku i parë në derbin mes Pejës dhe Prizrenit që po luhet në Karagaç, ndërsa ekipi pejan ka krijuar avantazh të madh që në 10 minutat e para të lojës për të marrë këtë pjesë lojë 22-8.

Më efikasi te Peja në këto momente është Erdem Ilter, me 8 pikë të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike