Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PEJA - BASHKIMI

Peja në epërsi të thellë ndaj Bashkimit

Peja në epërsi të thellë ndaj Bashkimit


27 January, 2021 @15:41

Pas përfundimit të çerekut të parë me rezultat 26-17, në çerekun e dytë të ndeshjes Peja është treguar edhe më e ashpër ndaj Bashkimit duke e kaluar me rezultat edhe më të thellë 22-8 këtë 10-minutësh, për të shkuar në pushim me rezultatin e përgjithshëm 48-25. 

Te Peja po shkëlqen Brandon Walters me 16 pikë në pjesë të parë. Ndërsa te Bashkimi lojtari që ka shënuar më së shumti pikë është Endrit Hysenagolli me 9 të shënuara.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga