Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PEJA - VËLLAZNIMI

Peja përmbys Vëllaznimin në pjesë të parë

Peja përmbys Vëllaznimin në pjesë të parë


19 November, 2022 @19:40

Ka shkëlqyer Peja në çerekun e dytë të ndeshjes me 26-13 për të dyfishuar Vëllaznimin në 10 minutëshin e dytë të lojës dhe për të marrë epërsi pas pjesës së parë të ndeshjes 40-31.

Më efikasi te Peja është Jalen Tate me 11 pikë të shënuara, ndërsa njëjtë 11 ka shënuar edhe Anthony Adger te Vëllaznimi.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga