Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - PRIZRENI '16

Peja - Prizreni ‘16, pesëshet startuese

TOPSPORTI / ARKIV

Peja - Prizreni ‘16, pesëshet startuese


20 April, 2022 @20:20

Sonte me fillim nga ora 20:30, Peja dhe Prizreni ‘16 do të përballen mes vete në gjysmëfinalen e Final Four-it të Ligës Unike.

PESËSHET STARTUESE:

PEJA: Courtney Fells, Dardan Berisha, Daniel Lekndreaj, Arian Qallaku, Calvin Godfray.

PRIZRENI ‘16: Arti Hajdari, Altin Morina, Darrell Davis, Xavier Cannefax, Urim Zenelaj.

Kujtojmë që fituesi i këtij dueli në finale do të luajë me Yllin, që sot triumfoi ndaj Teutës.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike