Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Peja-Prizreni, 5-shet startuese

Peja-Prizreni, 5-shet startuese


5 December, 2021 @17:10

Tash ka nisur ndeshja derbi e xhiros në mes të Pejës dhe Prizrenit në kuadër të Ligës Unike, ndërsa trajnerët Semsettin Bas dhe Arbnor Rifati kanë vendosur për këto 5-she fillestare:

PEJA: White, Erdem, Qallaku, Berisha, Smith.

PRIZRENI: Hajdari, Fells, Zenelaj, Krasniqi, Koljevic.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike