Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç2: PEJA - YLLI

Peja shkon në pushim me avantazh

Peja shkon në pushim me avantazh


11 May, 2021 @20:55

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Peja - Golden Eagle Ylli.

Ekipi pejan këtë periudhë e ka mbyllur me 7 pikë epërsi, pranë rezultatit 41-34.

Dardan Berisha (12) dhe Brandon Walters (11) janë dy basketbollistët te verdhezinjtë që kanë shënuar pikë dyshifrore, derisa te Ylli të njëjtën që e bëri amerikani Elyjah Clark (11).


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga