Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - RAHOVECI

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Ylli - Rahoveci

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Ylli - Rahoveci


2 March, 2022 @17:36

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Ylli - Rahoveci.

Rezultati aktual është 44-41 për Yllin.

Vreshtarët ishin më të mirë në këtë çerek, ku arritën ta ngushtojnë epërsinën e Yllit prej 6 pikë në 3.

Erjon Kastrati me 14 pikë është më i miri deri më tani te Ylli, kurse te Rahoveci TJ Dunans me 15 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike