Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Bashkimi - Peja

Pesëshet e para: Bashkimi - Peja


30 April, 2022 @20:07

Publikohen pesëshet e para të Bashkimit dhe Pejës, në ndeshjen e dytë çerekfinale të Play Offit në Superligë.

BASHKIMI: Lewis, Bunjaku, Veseli, Ross, Florveus.

PEJA: Fells, Washington, Qallaku, Godfrey, Lekndreaj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga