Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 3: YLLI - RAHOVECI

Pesëshet e para: GoldenEagle Ylli - Rahoveci

Pesëshet e para: GoldenEagle Ylli - Rahoveci


30 April, 2021 @19:58

Publikohen pesëshet e para të ndeshjes së tretë të serisë gjysmëfinale të Play Offit në mes të Yllit dhe Rahovecit.

YLLI: Valon Bunjaku, Erjon Kastrati, Elyjah Clark, Samir Zekiqi, Demetris Morant

RAHOVECI: Altin Morina, Darrell Davis, Marvin Jones, Alban Veseli, Ed Daniel.


ARBNOR RIFATI

Rifati: Mungesa e Josh Martin ndikoi në humbje

FBK Superliga

Rifati: Mungesa e Josh Martin ndikoi në humbje

30/04/21 @ 19:13

DARDAN BERISHA

Berisha flet për rezultatin e thellë të ndeshjes së sotme ndaj Ponte Prizrenit

FBK Superliga

Berisha flet për rezultatin e thellë të ndeshjes së sotme ndaj Ponte Prizrenit

30/04/21 @ 19:02

PEJA - PONTE PRIZRENI

Peja bindëse, me 108 pikë ndaj Ponte Prizrenit

FBK Superliga

Peja bindëse, me 108 pikë ndaj Ponte Prizrenit

30/04/21 @ 18:33

Ç3: PEJA - PONTE PRIZRENI

Peja shkëputet në rezultat, Ponte Prizreni në vështirësi

FBK Superliga

Peja shkëputet në rezultat, Ponte Prizreni në vështirësi

30/04/21 @ 18:15

Ç2: PEJA - PONTE PRIZRENI

Peja në pushim me epërsi dyshifrore

FBK Superliga

Peja në pushim me epërsi dyshifrore

30/04/21 @ 17:40

Ç1: PEJA - PONTE PRIZRENI

Peja avancon çerekun e parë

FBK Superliga

Peja avancon çerekun e parë

30/04/21 @ 17:17

KONFIRMOHET PJESËMARRJA

Kampioni konfirmohet i pari

Liga Unike/FBK Superliga

Kampioni konfirmohet i pari

20/07/21 @ 08:39

GOLDEN EAGLE YLLI

Kampioni e shton në skuadër Leon Nezirin

FBK Superliga

Kampioni e shton në skuadër Leon Nezirin

19/07/21 @ 22:52

PEJA

Peja rikthen edhe Hajzerin

FBK Superliga/Transfere

Peja rikthen edhe Hajzerin

19/07/21 @ 20:09

KOSOVA U20

12-shja e Rodiqit për FIBA U20

FBK Superliga/Përfaqësuesja/International

12-shja e Rodiqit për FIBA U20

18/07/21 @ 18:37

KARAGAÇ

KB Peja zyrtarizon trajnerin Semsettin Bas

FBK Superliga/International/Transfere

KB Peja zyrtarizon trajnerin Semsettin Bas

17/07/21 @ 19:10

TAMAS BRUCE @ GOLDEN EAGLE YLLI

Ish lojtari i Lipjanit, kalon te kampioni

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

Ish lojtari i Lipjanit, kalon te kampioni

17/07/21 @ 16:05

KB PEJA

KB Peja me paralajmërim premtues

FBK Superliga

KB Peja me paralajmërim premtues

17/07/21 @ 14:29

PEJA

Peja rikthen ish-trajnerin

FBK Superliga

Peja rikthen ish-trajnerin

14/07/21 @ 19:31

BASHKIMI

Karanezi largohet nga Bashkimi, në bisedime me dy skuadra

FBK Superliga/Transfere

Karanezi largohet nga Bashkimi, në bisedime me dy skuadra

13/07/21 @ 17:41

GOLDEN EAGLE YLLI

Erjon Kastrati vazhdon kontratën më Yllin

FBK Superliga/Transfere

Erjon Kastrati vazhdon kontratën më Yllin

12/07/21 @ 19:22


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga